עורך דין פשיטת רגל ביהוד: חוב לבנק? תבדקו טוב טוב!

איך חובות לבנקים מתחילים מכמה עשרות שקלים ומתנפחים למיליונים. כיצד תוכלו לברר מהו גובה החוב האמיתי שלכם לבנק ולמה אתם זקוקים דחוף לעורך דין פשיטת רגל ביהוד, עוד לפני שאתם בודקים את החוב בבנק שלכם ביהוד, כי הוא כמו כל בנק פועל מהר ותוכלו למצוא את עצמכם בהוצאה לפועל עם צווי עיקול שלא תדעו איך לצאת מהם.

בעת האחרונה אנו נחשפים לשיטות הבנקים באשר לקביעת חובות של לקוחות, מהם עולה כי לא אחת הם טועים ובגדול. מדובר לעיתים על סכומים בני 6 ספרות, ממש כך. כי מי הולך לבדוק את הבנק? מסתבר שאתם.

בנק גם טועה- אחת ההנחות שאתם צריכים לאמץ לעצמכם הוא כי בנק, הוא גדול, מפחיד ומאוד רשמי אבל עובדים בו אנשים, והם אלה שעושים את החישובים של הריבית והעמלות, ואין מה לעשות גם הם עלולים לטעות ולכן- אתם אלה שצריכים לבדוק אותם ולגלות אם הם טעו לגביכם.

איזה חוב גדול!- הבנק פונה אליכם בדרישה לגבי חוב שאתם זוכרים אותו כמשהו מינורי, אבל הוא הפך ל"חוב מפלצתי". כן אתם צריכים לבדוק את הבנק, במיוחד כאשר היחסים שלכם איתו לא מי יודע מה. פיגרתם בתשלומי המשכנתא?, חרגתם מהאשראי אז הבנק יכול "לחגוג" על הגב שלכם.

ריבית ועמלות בגובה העיניים-  אם אתם חושדים כי החוב שלכם בבנק צמח מהר מדי, והבנק הזה נמצא ביהוד, אנו מציעים לכם למצוא עורך דין פשיטת רגל ביהוד שעובד גם מול הבנקים והוא בשיטות שלו יבדוק אם החוב שלכם תואם את המציאות.
שלומי אדמוני עורך דין פשיטת רגל 
שלומי אדמוני עורך דין לענייני פשיטת רגל, פושט רגל בעצמו, מלמד אותנו את כל הליכי פשיטת רגל בהסברים מפורטים. אפשר ללמוד על המחלה מהחולה ואפשר ללמוד מהרופא, אך אם הרופא היה בעצמו חולה - הרי הוא מומחה לעניין.
עורך דין פשיטת רגל ביהוד ישקלל את נתוני ההסכמים שלכם עם הבנק, ישחזר את החשבון, לרוב תמיד מתגלות טעויות ואם זה חוב של שנים, אז זה הרבה טעויות של הרבה שנים ובסופו של דבר, זה כסף גדול.

חוות דעת כלכלית- סביר להניח שבהתנצחות שלכם מול הבנק, ידאג עורך דין פשיטת רגל ביהוד שתקבלו חוות דעת מכלכלן מומחה שיגבש את הנתונים, המידע והמסקנות לגבי העמלות והריביות שנגבו מכם, ויקבע  מהו החוב החדש ביחס לנתוני האמת.

חוב למשכנתא- אם חלילה הגעתם למצב שאתם מפגרים בתשלומי המשכנתא, הדבר הבא שהבנק יעשה כדי לממש את החוב הוא לנסות למכור את הבית שלכם.

אם הבנק שלכם ביהוד, מצאו עורך דין פשיטת רגל ביהוד שיוכל לטפל במקרה כזה בחוב המשכנתא שלכם מול הבנק. זה אומר שהוא ירצה לבדוק את חשבונות החוב, ואם יתגלו טעויות בחישוב הריביות והעמלות, זו סיבה מספיק טובה כדי לעכב את ביצוע מכירת הבית. ככה זה עובד, קודם כל בודקים את הטעויות, וזה תהליך שיכול לקחת זמן רב, ובינתיים אסור לגעת בבית שלכם ובטח שלא למכור אותו.
 
עורך דין שלומי אדמוני. עו"ד פשיטת רגל
עשוי גם לעניין אותך
הערכות לפני התמוטטות העסק.
איך ניתן להימנע מראש?
העסק מתמוטט - מה עושים?
כיצד ומתי מקבלים הפטר?
מושגי יסוד בפשיטת רגל