עורך דין פשיטת רגל ביהוד: האיום הבלתי נסבל על חייבים
דכדוך, מצב רוח רע, דיכאון ואף מחשבות אובדניות, אלה הם חלק מהתחושות הקשות שיש לכל חייב כשהוא מתחיל את מערכת היחסים שלו בהוצאה לפועל, כך אומר עורך דין הוצאה לפועל ביהוד, והוא גם מכיר את זה ממש מקרוב.

אחד הדברים הנוראים ביותר שיכולים לקרות לאדם מפרנס, עצמאי קטן או בעל חברה גדול זה שהעסק שלו יקלע לקשיים והוא יכנס למשבצת של פושט רגל, אומר עורך דין פשיטת רגל ביהוד.

אל המשבצת הזו מלבד ההגדרה של עסק שפשט רגל נכנסים גם מושגים כמו: חסר אחריות, חדל פירעון, לוזר,
כישלון ועוד כהנא וכהנא ביטויים שמתארים פחות או יותר את מצבו הנפשי של מי,
שמצא את עצמו יום אחד מוצף בחובות שלא היה לו מושג שהם יצטברו לסכומים דמיוניים שגורמים לו עכשיו לשבור את הראש איך הוא יוצא מהמצב הזה וממשיך לחיות.
שלומי אדמוני עורך דין פשיטת רגל 
שלומי אדמוני עורך דין לענייני פשיטת רגל, פושט רגל בעצמו, מלמד אותנו את כל הליכי פשיטת רגל בהסברים מפורטים. אפשר ללמוד על המחלה מהחולה ואפשר ללמוד מהרופא, אך אם הרופא היה בעצמו חולה - הרי הוא מומחה לעניין.
האמת היא שזה אפשרי ולגמרי. זאת אומרת, זה שיש לך חובות, לא אומר שאתה צריך להפסיק לחיות, אתה פשוט צריך לעשות כמה פעולות חשובות ובין השאר אם למשל אתה גר ביהוד אז לפנות לעורך דין הוצאה לפועל ביהוד, שיהיה מסוגל לטפל בחוב שלך ולאפשר לך להמשיך ולתפקד.
 
איך לשלם חובות ולהישאר בחיים
  • פנייה אל עורך דין פשיטת רגל ביהוד לדוגמה, אמורה להוביל בסופו של דבר לצמצום החוב ומאידך גם להפחתת הלחץ הנפשי של החוב. לכל חוב יש גם היבט רגשי וזה עושה שמות בחייבים, בחייהם ובחיי המשפחות שלהם.
  • להגיע לאיזה שהוא הסדר דרך עורך דין פשיטת רגל ביהוד שמייצג אתכם כי תוכלו לשלם תשלום חודשי ע"ח החוב, אך בהיקף כזה שתוכלו לעמוד בו ולהמשיך לכלכל את המשפחה שלכם.
  • אם אתם גרים ביהוד והסתבכתם בחובות, אין ספק שאתם צריכים למצוא מומחה משפטי, עורך דין פשיטת רגל ביהוד אשר יוכל כבר בתחילת הטיפול בכם, למנוע הליכים משפטיים שעלולים להדיר שינה מעיניכם כי הוצאה לפועל פועלת הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.
  • עורך דין פשיטת רגל ביהוד יוכל למנוע את עיקול המשכורת שלכם לטובת החוב, את עיקול חשבון הבנק, הרכב או הבית שלכם, אבל כל זה בתנאי שתפעלו מספיק מהר לפני הנושים שלכם.
  • אם תפנו לעורך דין פשיטת רגל ביהוד סביר להניח שהוא כבר ידאג להוציא לכם הגנות משפטיות מפני צווים מגבילים עתידיים מצד הנושים שלכם.
  • אם אתם מטופלים משפטית ע"י עורך דין פשיטת רגל ביהוד למשל, אתם יכולים להמשיך לישון בשקט, למרות שיש לכם חובות כי הדבר החשוב ביותר בחובות, הוא להסדיר אותם. כל הזנחה עלולה לעלות לכם ביוקר.
  • כאשר העניין המשפטי שלכם מטופל, אתם יכולים לקחת אויר ולהתחיל לשקם את העסק שלכם, לשנות כיוון בחיים ולקבל החלטות יותר נבונות ואחריות ממה שקיבלתם, והכול בלי לחץ.
עורך דין שלומי אדמוני. עו"ד פשיטת רגל
עשוי גם לעניין אותך
הערכות לפני התמוטטות העסק.
איך ניתן להימנע מראש?
העסק מתמוטט - מה עושים?
כיצד ומתי מקבלים הפטר?
מושגי יסוד בפשיטת רגל