עורך דין פשיטת רגל

דומה שלעיתים נועדו החוקים כדי להקל גם על מצוקת החייבים.

איחוד תיקים הוא הליך כזה שנועד לאחד את כל תיקי החובות של אותו חייב, כאשר עד שתתקבל החלטה בעניינו, יאלץ לשלם סך כ-3% מכל חובותיו.


בקשה לאיחוד תיקים כדאי מאוד לעשות באמצעות עורך דין מומחה בתחום פשיטת רגל והוצאה לפועל, כדי לא ליצור התנגדויות ולנמק את כל הנימוקים הראויים להסכמת איחוד התיקים.

איחוד תיקים מקנים הגנה לחייב עפ"י החוק, אבל יכול להיות מצב בו נושיו של החייב מתנגדים לאיחוד תיקים וצריך להיות לכך טעם מיוחד ונסיבות אמיתיות.

במצב בו החייב לדוגמה הגיש תצהיר שקרי ביחס להכנסות שלו, לנכסים שלו וניסה ליצור תמונה "עגומה" שאינה תואמת את המציאות,
אזי יוכל לקבל רשם ההוצאה לפועל את ההתנגדות ולא לאפשר איחוד תיקים.
שלומי אדמוני עורך דין פשיטת רגל 
שלומי אדמוני עורך דין לענייני פשיטת רגל, פושט רגל בעצמו, מלמד אותנו את כל הליכי פשיטת רגל בהסברים מפורטים. אפשר ללמוד על המחלה מהחולה ואפשר ללמוד מהרופא, אך אם הרופא היה בעצמו חולה - הרי הוא מומחה לעניין.
איך מגיעים להסכם עם נושים ?

חייב שלא רוצה לבצע איחוד תיקים, כדי שלא יצטרך לשלם 3% מסכום החוב הכולל, או לא רוצה להיות מוגבל באמצעים, יכול להגיע עם הנושים שלו להסכם על פריסת תשלומים, ולקבל צו תשלומים על כל התיקים ביחד.
בשלב כלשהו רצוי לערב עורך דין פשיטת רגל שיוכל גם לבקש הפחתת הריבית על התשלומים.

בבקשה לאיחוד תיקים לגבר נשוי למשל, יש בקשה לראות את תדפיסי חשבונות הבנק של אשתו ויש בזה מן הצדק. אם למשל בני הזוג חיים בפזרנות אבל החייב "מצפצף" על הנושים שלו וטוען ליכולת מוגבלת, הוא לא יוכל לאחד תיקים.
 
איחוד תיקים וצו עיכוב יציאה מהארץ!

לחייב שמבצע איחוד תיקים יש צו עיכוב יציאה מהארץ, אבל הוא יכול להחתים ערב וכן לצאת בחו"ל אבל עד שובו לא יוכל הערב שלו לנסוע לחו"ל. כדי לבטל את צו עיכוב היציאה מהארץ אפילו באופן זמני, רצוי להגיש בקשה באמצעות עורך דין פשיטת רגל ולהביא 2 ערבים טובים שיערבו לחייב.
צו עיכוב היציאה מהארץ מוצא עפ"י בקשת הנושים, הפוחדים כי החייב ימלט לחו"ל ולא ישלם את חובו כלפיהם.
יש לציין כי על חייב שנמצא באיחוד תיקים, לא ניתן להטיל עיקול, ואין שום קשר להכנסתו. מי שרוצה שההליכים יבוצעו נכון, מומלץ לו לפנות לעורך דין פשיטת רגל ולבצע הליך של פשיטת רגל במקום להיות תלוי בנושים ובעיקולים.
 
מחיקת חובות- רק למוגבלים באמצעים!

החוק החדש של מחיקת חובות לאדם מוגבל באמצעים, מתייחס לחייבים שאין להם סיכוי לשלם את כל החובות שיש להם, ושההליכים מולם נערכים כבר שנים בלי שום תזוזה מבחינת התשלומים וכל ההליך הזה מעמיס על ההוצאה לפועל וגם לא נותן להם שום סיכוי לפתוח דף חדש ולשקם את חייהם.
כדי לקבל מחיקת חובות, יגיד לך כל עורך דין פשיטת רגל אתה חייב להיות חייב במשך 4 שנים לפחות, עם היקף חובות עד 800,000 ₪.

 
עורך דין שלומי אדמוני. עו"ד פשיטת רגל
עשוי גם לעניין אותך
הערכות לפני התמוטטות העסק.
איך ניתן להימנע מראש?
העסק מתמוטט - מה עושים?
כיצד ומתי מקבלים הפטר?
מושגי יסוד בפשיטת רגל