שלומי אדמוני עורך דין פשיטת רגל 
שלומי אדמוני עורך דין לענייני פשיטת רגל, פושט רגל בעצמו, מלמד אותנו את כל הליכי פשיטת רגל בהסברים מפורטים. אפשר ללמוד על המחלה מהחולה ואפשר ללמוד מהרופא, אך אם הרופא היה בעצמו חולה - הרי הוא מומחה לעניין.
עורך דין שלומי אדמוני. עו"ד פשיטת רגל
עשוי גם לעניין אותך
הערכות לפני התמוטטות העסק.
איך ניתן להימנע מראש?
העסק מתמוטט - מה עושים?
כיצד ומתי מקבלים הפטר?
מושגי יסוד בפשיטת רגל
"גם עם הבנק אפשר להתווכח" אומר עורך דין פשיטת רגל ביהוד

עורך דין פשיטת רגל ביהוד, שבעצמו היה בעבר פושט רגל, והיום נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים ביותר בתחום באזורו, עושה לנו סדר ומפזר את הערפל סביב הנאמנות והאמונה האין סופית שלנו בבנקים. "גם  איתם אפשר להתווכח על גובה חוב" הוא אומר, ואת זה הוא אומר מניסיון כי גם הוא כבר התווכח איתם וניצח.

אם תשאלו את רוב הלקוחות של הבנקים, אם יצא להם אי פעם להתווכח עם מישהו בבנק על גובה החוב שהבנק נקב בו,  התשובה של כולם תהיה "לא".

עורך דין פשיטת רגל ביהוד מסביר כי יש משהו מתנשא בצורה שבה הבנק מציג את עצמו, הוא תמיד נמצא בעמדה עליונה מעל מי שזקוק לו, וזה בדרך כלל מול כל הלקוחות שלו בערך.
ומעמדה כזו מי מעז בכלל לפקפק או לבחון את החוב שהבנק דורש ממנו. במקרה הזה לצערנו לא הלקוח תמיד צודק, אלא הבנק.

מתיקים שעורך דין פשיטת רגל ביהוד קיבל שנוגעים לפיגורי משכנתא ולחריגה ממסגרות אשראי מול בנקים שונים ביהוד עלה, כי בסופו של יום, אחרי תהליך של בחינה ובדיקת החשבונות, גם על ידי עורך דין פשיטת רגל ביהוד, וגם על ידי יועץ כלכלי שהוא הסתייע בשירותיו, הצטמצם החוב באלפי שקלים, כך שמסתבר שכדאי לפנות לעורך דין פשיטת רגל ביהוד, ולבדוק את הבנקים כי הם, גם הם כמו כל מיני גופים עלולים לטעות.
חוב בבנק- עורך דין טוב יוציא אותך מזה מצוין

אין ספק כי אי אפשר להתמודד עם הבנק לבד. בנק הוא תאגיד גדול עם המון חוקים ותקנות והאזרח הקטן לא חושב שהוא יכול להתמודד אתו.

האמת היא שהלקוחות לא צריכים להתמודד אתו, אלא עורכי הדין שלהם, ואם הבנק שלכם נמצא ביהוד תשכרו את שירותיו של עורך דין פשיטת רגל ביהוד שיודע יפה מאוד איך לגשת לבנק, איך לעצור את ההליכים נגדכם, איך לצמצם את החוב שלכם ואיך להגיע עם הבנק להסדר תשלומים שתוכלו גם לישון בלילה, גם להמשיך לחיות וגם לשלם את החוב.

לא רק לטייקונים מציעים הבנקים הסדרי חוב. בסופו של דבר ההסדרים הללו, כאשר הם מקובלים על שני הצדדים הם מוציאים את כולם מרוצים הבנקים מקבלים את החוב שלהם, והחייב ממשיך לעבוד, להתפרנס וגם לשלם את החוב שלו.

הליכים אגרסיביים מצד הבנק עלולים לעצור את החיים שלהם, לגרום לכך שהבנק ילך לערכאות של הוצאה לפועל ומהוות איום של ממש על חיי אנשים ומשפחות אומר עורך דין פשיטת רגל ביהוד, שהדבר הראשון שהוא מייעץ לכל אחד שנתבע ע"י הבנק, לרוץ מיד לעורך דין שיבדוק אם החוב הזה הוא באמת החוב הזה ולא כולל כמה סעיפים שהבנק חשב שלא תשים לב אליהם.