שלומי אדמוני עורך דין פשיטת רגל 
שלומי אדמוני עורך דין לענייני פשיטת רגל, פושט רגל בעצמו, מלמד אותנו את כל הליכי פשיטת רגל בהסברים מפורטים. אפשר ללמוד על המחלה מהחולה ואפשר ללמוד מהרופא, אך אם הרופא היה בעצמו חולה - הרי הוא מומחה לעניין.
עורך דין שלומי אדמוני. עו"ד פשיטת רגל
עשוי גם לעניין אותך
הערכות לפני התמוטטות העסק.
איך ניתן להימנע מראש?
העסק מתמוטט - מה עושים?
כיצד ומתי מקבלים הפטר?
מושגי יסוד בפשיטת רגל
עורך דין פשיטת רגל ביהוד

כשהבנק טוען שאתם חייבים לו כסף, לא בטוח שהוא נוקב בסכומים הנכונים, בנקים גם טועים ולכן חשוב וחייבים לבדוק גם אותם. אם אתם גרים ביהוד, מה שאתם צריכים זה עורך דין פשיטת רגל שיוציא אתכם מהבוץ.

כאשר בנקים טוענים לחוב, כמו כל אחד אחר גם הם יכולים לטעות. הבנק יכול לטעות בחישוב של העמלות והריבית וזה קורה גם כאשר אתם חורגים ממסגרת האשראי שנקבעה לכם, גם אם יש לכם פיגור בתשלומי המשכנתא וגם כאשר הריביות של המשכנתא משתנות.

חשבונות בנק יש לבדוק בתהליך יסודי ולבצע אותם בשני רבדים: האחד בפן המשפטי והשני בפן הכלכלי.

כדי לנהל את המו"מ עם הבנק בפן המשפטי יש לשכור את שירותו של עורך דין פשיטת רגל ביהוד, שיודע איך לעצור את ההתדרדרות שלכם מול הבנק ולייצג אתכם מולו.
תוכנת מחשב לחישוב עמלות וריביות לחוב בבנק

יש היום תוכנות שמחשבות עמלות וריביות. את החישובים צריך לעשות כאשר אתם בוחנים את ההסכמים שיש לכם עם הבנק וגם אם נדרש יש לשחזר את החשבון.

לצורך בחינת החוב שלכם, הריביות והמלות יש להיעזר בכלכלן שיודע לעשות את החשבון, יודע איך לחשב ואמור בסופו של דבר להגיע לסכום אחר ממה שהבנק הגיע אליו.

התוכנות עשויות לעלות על טעויות של חישוב גובה החוב שלו הבנק טוען, ואם למשל תפנו לבית משפט ותטענו (ובהמשך תצטרכו גם להוכיח) שסכום החוב שבו נוקב הבנק הוא שגוי, זוהי סיבה מספקת לעכב הליכים נגדם, אם הבנק החל בהם.

עורך דין פשיטת רגל ביהוד, אם למשל אתם גרים ביהוד יחבר אתכם עם יועץ כלכלי שאמור להגיש לבית המשפט חוות דעת המפרטת את כל הנושא, ועומדת על הטעות וגם מפנה אליה ומסבירה אותה, ובמסך זה כמובן יש להשתמש גם כאשר אתם תובעים את הבנק כדי לערער על גובה החוב שהוא דורש מכם.

פיגור בתשלומי משכנתא- גם בזה הבנקים עלולים לטעות!

אם חלילה הגעתם למצב שלא שילמתם בזמן את תשלומי המשכנתא והבנק מבקש לממש מכירה של הבית שלכם (שמן הסתם משועבד כנגד המשכנתא) כדי שתשלמו את החוב, לעיתים וזה יכול לקרות כמו שזה קורה עם חשבון בנק, הבנק יכול לטעות גם בעמלות ובריביות שהוא דורש על הפיגור בתשלומים וגם את זה אתם צריכים לבדוק.

עורך דין פשיטת רגל ביהוד, יפעל מיד לעיכוב כל ההליכים נגדכם ולבדיקת החשבון וגובה החוב הנדרש.

כיוון שרוב לקוחות הבנק לא מבינים דבר וחצי דבר בעמלות ובריביות (ומנקודת ההנחה הזאת גם יוצא הבנק ולכן רוב האנשים לא תובעים לבדוק את החובות הנדרשים מהם מהבנק), כך אומר לנו עורך דין פשיטת רגל ביהוד, הרי שיש לשכור את שירותיו ובנוסף יועץ כלכלי אשר יבדוק את נושא הפיגור של המשכנתא וייתן לכם חוות דעת, אם אכן הבנק טעה בחישוב הריביות והעמלות בנושא זה. זוהי עילה מספיק טובה כדי למנוע מהבנק למכור את הבית שלכם ולהמשיך לפעול נגדכם בערכאות שונות.

עורך דין פשיטת רגל ביהוד אם למשל אתם גרים ביהוד יפעל באמצעים המשפטיים שלו, כדי לצמצם את החוב שלכם לגובה האמיתי שלו, לעצור את ההליכים של הבנק נגדם ולהגיע אתו להסדר תשלומים.