אני עו"ד שלומי אדמוני הייתי פושט רגל
לכל תהליך שאנחנו עוברים בחיים יש גם תהליך רגשי שגורם לשינויים לעיתים גורליים ומשני חיים, פשיטת רגל הוא תהליך כזה שיכול באחת- לגרום לקריסתה של משפחה שלמה עד להתפרקות ומשום כך כאשר יש לכם בעיה שקשורה בחובות ונושים וההוצאה לפועל כבר בדרך אליכם אין ספק שעורך דין שלומי אדמוני שעוסק בפשיטת רגל, שהיה בעצמו במקום שלכם, יודע לא רק מה צפוי לכם אלא יודע הכי טוב מכל עורכי הדין בתחום של פשיטת רגל, מה אתם מרגישים. למה ? כי הוא היה שם. הוא היה בדיוק במקום שלכם, ויש מקום שאם לא הייתם בו, לא תבינו אותו. להיות במקום של פושט רגל זה מקום קשה, חסר רחמים, אכזרי ומאיים. זה מפחיד, מפחיד מאוד ותחושת חוסר האונים היא עצומה, הרגשה שתהום גדולה מפרידה ביניכם לבין החיים שהיו לכם, והמצוקה רק גדלה מיום ליום כי ההוצאה לפועל לא עוצרת, גם לא באדום !!!

כן גם אני הייתי פושט רגל !

הסיפור שלי. אחרי שהשתחררתי מהצבא, לפני לימודי המשפטים נאלצתי לקבל על עצמי ניהול עסק שהיה בקשיים פיננסיים.
לא הצלחתי "להציל" את העסק הזה והחברה פשטה את הרגל. ביום אחד הפכתי לאדם שחייב כספים והרבה, הייתי ערב לכל מיני ערבויות ובעיקר לבנקים.
הפכתי לאדם אומלל, רדוף, דואג וחרד ונמלטתי על נפשי. זמן מה ירדתי למחתרת, חיי כבר לא היו חיים, הפכתי לקורבן של מציאות כלכלית, שיכולה לקרות לכל אדם. אין אדם החסין מפני התדרדרות כלכלית, ואין היא מעידה על מאום. זהו צירוף של חוסר מזל, נסיבות מצערות, עיתוי גרוע, כל הסיבות נכונות אבל הדרך מכאן למטה היא מהירה, חדה וחסרת רחמים. ביום אחד אתה האדם הכי רדוף, הכי עצוב והכי אומלל על פני האדמה ומול מי אתה צריך להילחם ? מול בנקים, משל היית סוג של טייקון פיננסי. בסה"כ הייתי במקום הלא נכון !
כשהבנתי שמהמחתרת לא יבוא עזרי, ואדם צריך לקבל החלטה, לקבל אחריות ולהוביל את עצמו למקום טוב יותר, החלטתי לפעול ולהסדיר את ענייני. נכנסתי לתהליך של פשיטת רגל שארך 3 שנים.
בתהליך הזה יחד עם עורך הדין ששכרתי, גיליתי כי לי עצמי יש  אי אילו כישורי התמקחות, מו"מ, יצירתיות ורעיונות שעזרו לי מאוד לגבש אסטרטגית הגנה משפטית, וגם הוכיחו את עצמם.

להיות במקום הקשה של פשיטת רגל !

בעקבות כך החלטתי ללמוד משפטים. למדתי בקריה האקדמית והיום אני משמש עורך דין פשיטת רגל לאנשים שהיו במקום שאני הייתי בו, המקום הקשה הזה שכל מה שאני שואף עבור לקוחותיי, זה לחסוך מהם את חוסר האונים המוחלט, האומללות והחרדה שיש לכל אדם שנמצא במקום של פושט רגל. הרי בסופו של דבר, מעבר למספרים הקרים של  תיקי ההוצאה לפועל, אנחנו מדברים על חיים של אנשים, משפחות, ילדים ולי משום שיש את הניסיון האישי, היום כעורך דין פשיטת רגל אני רואה במקצוע שלי סוג של שליחות ואחריות מאוד גדולה להציל לא רק את בעלי החוב, אלא גם את המשפחות שלהם, את הנשים והילדים שלהם שהפכו לרדופים ואומללים, וזוהי משימת חיים עבורי.
מתוך הניסיון האישי שלי כפושט רגל שעשה דרך ארוכה, אני יודע איך לקצר את הדרך, איך לטעת בה תקווה ואיך להתנהל כעורך דין כדי לגבש אסטרטגיה נכונה לכל לקוח מול הנושים שלו.
זה יכול לקרות לכל אחד, ואני כעורך דין פשיטת רגל, יודע שאני חייב להציל חיים שלמים של אנשים שאולי עשו טעויות, אולי לא התגלו כגאונים פיננסיים, אבל בהחלט מגיע להם ללמוד מהטעויות שלהם אבל לקבל גם הזדמנות שנייה לחיות את החיים ולא להגיע לקריסה מוחלטת.